KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4878467
nr 487 8467
Sign EW Ernfried Wahlquist, 1886, Djurgårdsbrunnskanalen, 50x75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 24 september 2007
5.000 kr
3.500 kr
4.500 kr
ledande budet*
5.800 kr
6.000 kr